دیزان خانه و دكوراسيون منزل كوچك؛

دكوراسيون منزل و دیزاین خانه های كوچك
بسیاری از افراد فکر میکنند که نمی توانند در خانه کوچک دکوراسیون مورد علاقه خود را ایجاد کنند اما با خواندن ایده ها و با خلاقیت می توان زیبا ترین دکوراسیون ها را پدید آورد.

دكوراسيون منزل كوچك: بسیاری از افرادی که در خانه های کوچک زندگی می کنند همیشه دغدغه چیدمان مبلمان و دکور داخلی منزل را دارند.
به دلیل فضای محدود موجود در این خانه ها، امکان استفاده از هر وسیله و چیدمان وجود ندارد و حتی آنها در نگهداری وسایل مختلف در آشپزخانه و کابینت ها با مشکل روبرو هستند.
زندگی در یک آپارتمان کوچک یکی از بزرگترین معضلات جامعه امروزی است که طراحان داخلی برای حل این مشکل ترفندهایی معرفی کرده اند و شما می توانید هنگام دیزاین خانه های کوچک و دکور خانه دوبلکس کوچک، برای فضای منحصر به فرد و کاربردی از این ترفندها استفاده کنید.
بیشتر افراد تصور می کنند برای داشتن خانه های زیبا و مجلل باید خانه آنها مساحت قابل توجهی داشته باشد که این تصور غلطی است و شما می توانید حتی در خانه های کوچک نیز فضای زیبا و دکوراسیون خانه کاملی داشته باشید.
اگر فضای خانه شما کوچک است ، نباید از مبلمان ، پرده و بالش با طرحها و رنگهای مختلف در اتاق نشیمن استفاده کنید.
همچنین برای طراحی این قسمت از خانه بهتر است از ترکیب دو یا سه رنگ استفاده کنید.
به خاطر داشته باشید که رنگ های روشن فضای خانه های کوچک را بزرگتر نشان می دهد ، بنابراین بهتر است برای طراحی دکور داخلی منزل کوچک از رنگ های تیره استفاده نکنید و از رنگ های روشن مانند سفید ، کرم و … استفاده کنید که برای طراحی داخلی خانه شما منعکس کننده نور است.

b2n

1da

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *